středa 24. července 2013

forest


Další fotky ještě od babičky, kdy jsme šly do lesa na houby a pár si jich taky odnesly. Půlka jich byla červavých.

Pamatujete na moji studii ohledně přátelství po ukončení dlouholetého vztahu? Už mám výsledek: pokud jsou ti dotyční dva alespoň trochu normální a ani jeden neprovedl za dobu vztahu nevěru či jinou podlost, za kterou by zasloužil odstranit genitálie, tak ano - je to možné. Bohužel v našem případě toto nepřichází v úvahu (jo, možná se tomu za pár let na třídním srazu zasmějeme a pochlubíme se navzájem svými ratolestmi). Nemůžu ho ani cítit a už jen jeho existence mi je proti srsti. Jinak se cítím dobře a přátelé mi pomáhají (a taky seriál Sex ve městě, Mirandino nadávání na chlapy se totiž skvěle poslouchá).

Brigáda mi prozatím skončila, v srpnu půjdu asi ještě dvakrát. Člověk by neřekl, že se při takový práci tak zasměje, bylo to skvělý a člověk aspoň zabije čas, vydělá pár peněz a naučí se něčemu novému (ono vytrhnout plevel, který máte k prsům i s kořeny dá občas pěkně zabrat).

Teď nemám v plánu téměř nic. Příští týden další návštěva doktorky a asi zase pojedu k babičce, takže o fotky nebude nouze.

Jo a Lolita je strašně nudná kniha.

Mějte se!2 komentáře:

  1. Vyzerá to tam krásne : )
    Pozývam ťa na moju knižnu giveaway :) http://fashion-paradis.blogspot.sk/2013/07/knizna-giveaway.html

    OdpovědětVymazat