čtvrtek 27. února 2014

lake michigan


Viděli jste/slyšeli jste o filmu The Secret Life of Walter Mitty? Já ho bohužel neviděla, ale nemůžu se dočkat až se tak stane, protože jeho soundtrack je nejlepší na světě (dokonce předběhl i OST k Hunger Games). A mám z něj pocit, že mi ten film změní život. Můžete si ho poslechnout zde.

Těším se na teplo a jaro, až mě opustí ty odporný záchvaty kašle, při kterých mi jde téměř o život, až budu moct jít ven jen v mikině a jezdit na longu, který mi snad dnes dorazí na poštu.

Škola mě začíná solidně unavovat, v noci špatně spím, nefunguje mi tiskárna a někteří lidé ze třídy mi začínají svým chováním opravdu vadit a nejspíš jim to dám brzy na srozuměnou. Já si z nich totiž na prdel nesednu.

Dnes pár fotek z koncertu OneRepublic. Bylo to fakt dokonalý! A Ryan je ještě krásnější než sem myslela..James Walsh, předskokan.. skvělý!

schovávali se
neslo odolat2 komentáře:

  1. aj ja som bola :)) 17.februára bolo to super

    OdpovědětVymazat
  2. Já pořád nemůžu z toho, jak jste si se sestrou podobné. :D
    Ta poslední fotka je suprovitá. A písnička zní taky skvěle. A ve škole se nedej! :D Já jak pomalu ale jistě na té střední končím, tak si uvědomuju, jak jsou ti lidi tupější, než jsem si myslela a mám na ně čím dál tím větší nervy. :D

    OdpovědětVymazat